XCSD1030W024VAA
- Артикул производителя:
- XCSD1030W024VAA
- Производитель/Бренд:
- Cabur
- Краткое описание:
- 24 VDC, SINGLE PHASE, 85-264VAC/
- Производитель :
- Cabur
- Категория товара :
- Industrial, DIN Rail Power Supplies
- AC Voltage - Input :
- 120 ~ 230 VAC
- Applications :
- Industrial
- Approval Agency :
- CB, CE
- Current - Output (Max) :
- 1.25A
- DC Voltage - Input (Max) :
- 370V
- DC Voltage - Input (Min) :
- 100V
- Efficiency :
- 87%
- Features :
- Input Type :
- AC or DC
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- Power (Watts) :
- 30W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- Standard Number :
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 24V