XCSD1015W024VAA
- Артикул производителя:
- XCSD1015W024VAA
- Краткое описание:
- 24 VDC, SINGLE PHASE, 85-264VAC/
- AC Voltage - Input :
- 120 ~ 230 VAC
- Current - Output (Max) :
- 600mA
- DC Voltage - Input (Max) :
- 370V
- DC Voltage - Input (Min) :
- 100V
- Efficiency :
- 86%
- Power (Watts) :
- 15W
- Voltage - Output 1 :
- 24V