BA/VC350A-EZ-ADJ
- Артикул производителя:
- BA/VC350A-EZ-ADJ
- Производитель/Бренд:
- BAPI
- Краткое описание:
- VOLTAGE CONV 24VAC-ADJ
- Производитель :
- BAPI
- Категория товара :
- Industrial, DIN Rail Power Supplies
- AC Voltage - Input :
- 24 ~ 28 VAC
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Current - Output (Max) :
- 350mA
- DC Voltage - Input (Max) :
- 35V
- DC Voltage - Input (Min) :
- 31V
- Efficiency :
- Features :
- Adjustable Output
- Input Type :
- AC or DC
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 65°C
- Power (Watts) :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.38" L x 1.93" W x 2.75" H (35.1mm x 49.0mm x 69.9mm)
- Standard Number :
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 5 ~ 24V