VHK75W-Q48-S24-DIN
- Артикул производителя:
- VHK75W-Q48-S24-DIN
- Производитель/Бренд:
- CUI Inc.
- Краткое описание:
- DC/DC CONVERTER 24V 75W
- Производитель :
- CUI Inc.
- Категория товара :
- Industrial, DIN Rail Power Supplies
- AC Voltage - Input :
- Applications :
- Approval Agency :
- CE
- Current - Output (Max) :
- 3.12A
- DC Voltage - Input (Max) :
- 75V
- DC Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Efficiency :
- 84%
- Features :
- Input Type :
- DC
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 75W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 4.23" L x 4.01" W x 2.07" H (107.4mm x 101.9mm x 52.6mm)
- Standard Number :
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 24V