RPMD30-1215SE
- Артикул производителя:
- RPMD30-1215SE
- Производитель/Бренд:
- Recom Power
- Краткое описание:
- DC/DC CONVERTER 15V 30W
- Производитель :
- Recom Power
- Категория товара :
- Industrial, DIN Rail Power Supplies
- AC Voltage - Input :
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, LVD
- Current - Output (Max) :
- 2A
- DC Voltage - Input (Max) :
- 18V
- DC Voltage - Input (Min) :
- 9.5V
- Efficiency :
- Features :
- Input Type :
- DC
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- Power (Watts) :
- 30W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 4.58" L x 0.96" W x 2.26" H (116.3mm x 24.5mm x 57.6mm)
- Standard Number :
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 15V