VHK100W-Q48-S24-DIN
- Артикул производителя:
- VHK100W-Q48-S24-DIN
- Краткое описание:
- DC/DC CONVERTER 24V 100W
- Current - Output (Max) :
- 4.17A
- DC Voltage - Input (Max) :
- 75V
- DC Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Efficiency :
- 87%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 100W
- Size / Dimension :
- 4.23" L x 4.01" W x 2.07" H (107.4mm x 101.9mm x 52.6mm)
- Voltage - Output 1 :
- 24V