DRB30-24-1
- Артикул производителя:
- DRB30-24-1
- Производитель/Бренд:
- TDK-Lambda Americas Inc
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 30W
- Производитель :
- TDK-Lambda Americas Inc
- Категория товара :
- Industrial, DIN Rail Power Supplies
- AC Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Applications :
- Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cULus, cURus
- Current - Output (Max) :
- 1.25A
- DC Voltage - Input (Max) :
- 373V
- DC Voltage - Input (Min) :
- 120V
- Efficiency :
- 90%
- Features :
- Adjustable Output, Universal Input
- Input Type :
- AC or DC
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 30W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 3.54" L x 0.83" W x 2.95" H (90.0mm x 21.0mm x 75.0mm)
- Standard Number :
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V