PYBE30-Q24-S12-DIN
- Артикул производителя:
- PYBE30-Q24-S12-DIN
- Производитель/Бренд:
- CUI Inc.
- Краткое описание:
- DC-DC ISOLATED, 30 W, 9-36 VDC
- Производитель :
- CUI Inc.
- Категория товара :
- Industrial, DIN Rail Power Supplies
- AC Voltage - Input :
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CB Scheme, EN, IEC, UL
- Current - Output (Max) :
- 2.5A
- DC Voltage - Input (Max) :
- 36V
- DC Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Efficiency :
- 90%
- Features :
- Adjustable Output, Remote On/Off
- Input Type :
- DC
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 30W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 2.99" L x 1.24" W x 0.87" H (76.0mm x 31.5mm x 22.2mm)
- Standard Number :
- 55024; 55032 Class A; 60950-1
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V