TMX-354-1205G
- Артикул производителя:
- TMX-354-1205G
- Производитель/Бренд:
- SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
- Краткое описание:
- DC/DC CNVRTR 5V +/-12V 5.2V 350W
- Производитель :
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, CSA, TUV, UL
- Current - Output (Max) :
- 50A, 12A, 4A, 5A
- Efficiency :
- 75%
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 4
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- 350W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 10.75" L x 4.80" W x 2.50" H (273.1mm x 121.9mm x 63.5mm)
- Standard Number :
- Type :
- Front End
- Voltage - Input (Max) :
- 60V
- Voltage - Input (Min) :
- 40V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 5V
- Voltage - Output 2 :
- 12V
- Voltage - Output 3 :
- -12V
- Voltage - Output 4 :
- 5.2V