VPX283UC640-SA
- Артикул производителя:
- VPX283UC640-SA
- Производитель/Бренд:
- Aegis Power Systems
- Краткое описание:
- DC-DC POWER SUPPLY, 28VDC INPUT,
- Производитель :
- Aegis Power Systems
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Current - Output (Max) :
- 52A, 20A
- Efficiency :
- 92%
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 75°C
- Power (Watts) :
- 640W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input (Max) :
- 50V
- Voltage - Input (Min) :
- 28V
- Voltage - Isolation :
- 1000 V
- Voltage - Output 1 :
- 12V
- Voltage - Output 2 :
- 3.3V