VPX2703UC500-01
- Артикул производителя:
- VPX2703UC500-01
- Производитель/Бренд:
- Aegis Power Systems
- Краткое описание:
- DC-DC POWER SUPPLY, 270VDC INPUT
- Производитель :
- Aegis Power Systems
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Current - Output (Max) :
- 25A, 30.3A, 30A, 1A, 1A, 1A
- Efficiency :
- 90%
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 6
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 500W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input (Max) :
- 330V
- Voltage - Input (Min) :
- 200V
- Voltage - Isolation :
- 2000 V
- Voltage - Output 1 :
- 12V
- Voltage - Output 2 :
- 3.3V
- Voltage - Output 3 :
- 5V