AHV24V2KV10MAW
- Артикул производителя:
- AHV24V2KV10MAW
- Current - Output (Max) :
- 10mA
- Efficiency :
- 70%
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 55°C
- Size / Dimension :
- 4.11" L x 2.36" W x 1.10" H (104.4mm x 59.9mm x 27.9mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 25V
- Voltage - Input (Min) :
- 23V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 2000V