1/4A24-N30-I5-25PPM-M-C
Артикул производителя:
1/4A24-N30-I5-25PPM-M-C
Производитель/Бренд:
Advanced Energy
Краткое описание:
DC/DC CONVERTER 250V 30W
Производитель :
Advanced Energy
Категория товара :
DC DC Converters
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE, cURus
Current - Output (Max) :
120mA
Efficiency :
Mounting Type :
Chassis Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
10°C ~ 45°C
Power (Watts) :
30W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
4.75" L x 2.00" W x 1.00" H (120.7mm x 50.8mm x 25.4mm)
Standard Number :
60950-1; 62368-1
Type :
Enclosed
Voltage - Input (Max) :
30V
Voltage - Input (Min) :
23V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
250V