TEP 150-7212WI-F
- Артикул производителя:
- TEP 150-7212WI-F
- Производитель/Бренд:
- Traco Power
- Краткое описание:
- DC/DC CONVERTER 12V 150W
- Производитель :
- Traco Power
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial), Railway
- Approval Agency :
- CB, CE, cURus
- Current - Output (Max) :
- 12.5A
- Efficiency :
- 88%
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 75°C
- Power (Watts) :
- 150W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 6.32" L x 2.07" W x 1.60" H (160.5mm x 52.6mm x 40.6mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input (Max) :
- 160V
- Voltage - Input (Min) :
- 43V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V