AHV24VN30KV2R5MAW
- Артикул производителя:
- AHV24VN30KV2R5MAW
- Current - Output (Max) :
- 2.5mA
- Efficiency :
- 70%
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 55°C
- Size / Dimension :
- 5.51" L x 3.94" W x 2.17" H (140.0mm x 100.0mm x 55.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 25V
- Voltage - Input (Min) :
- 23V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 0 ~ 30000V