AHV12V3KV10MAW
- Артикул производителя:
- AHV12V3KV10MAW
- Производитель/Бренд:
- Analog Technologies
- Краткое описание:
- High Voltage - Non-Isolated
- Производитель :
- Analog Technologies
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Current - Output (Max) :
- 10mA
- Efficiency :
- 75%
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 3.94" L x 3.54" W x 1.18" H (100.0mm x 90.0mm x 30.0mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input (Max) :
- 13V
- Voltage - Input (Min) :
- 11V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 0 ~ 3000V