AHV24V600V30MAW
- Артикул производителя:
- AHV24V600V30MAW
- Краткое описание:
- High Voltage - Non-Isolated
- Current - Output (Max) :
- 30mA
- Efficiency :
- 70%
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 55°C
- Size / Dimension :
- 4.11" L x 2.36" W x 1.10" H (104.4mm x 59.9mm x 27.9mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input (Max) :
- 25V
- Voltage - Input (Min) :
- 23V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 0 ~ 600V