AHV12V5KV1MAW
- Артикул производителя:
- AHV12V5KV1MAW
- Производитель/Бренд:
- Analog Technologies
- Краткое описание:
- HV 12V to 5kV 5W DC-DC Converter
- Производитель :
- Analog Technologies
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Current - Output (Max) :
- 1mA
- Efficiency :
- 70%
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 55°C
- Power (Watts) :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 3.23" L x 2.17" W x 1.10" H (82.0mm x 55.1mm x 27.9mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input (Max) :
- 13V
- Voltage - Input (Min) :
- 11V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 0 ~ 5000V