1LE24-P30-LGH
- Артикул производителя:
- 1LE24-P30-LGH
- Производитель/Бренд:
- Advanced Energy
- Краткое описание:
- DC/DC CONVERTER 1000V 30W
- Производитель :
- Advanced Energy
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Current - Output (Max) :
- 30mA
- Efficiency :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- 10°C ~ 45°C
- Power (Watts) :
- 30W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 6.00" L x 3.81" W x 1.50" H (152.4mm x 96.8mm x 38.1mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed, High Voltage
- Voltage - Input (Max) :
- 30V
- Voltage - Input (Min) :
- 23V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 1000V