20LE24-P15
- Артикул производителя:
- 20LE24-P15
- Производитель/Бренд:
- Advanced Energy
- Краткое описание:
- DC/DC CONVERTER 20000V 15W
- Производитель :
- Advanced Energy
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Current - Output (Max) :
- 750µA
- Efficiency :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- 10°C ~ 45°C
- Power (Watts) :
- 15W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 7.28" L x 3.94" W x 1.50" H (184.9mm x 100.0mm x 38.1mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed, High Voltage
- Voltage - Input (Max) :
- 30V
- Voltage - Input (Min) :
- 23V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 20000V