NHV24-15K450N
- Артикул производителя:
- NHV24-15K450N
- Производитель/Бренд:
- Bellnix Co., Ltd.
- Краткое описание:
- DC/DC CONVERTER -15000V 6.8W
- Производитель :
- Bellnix Co., Ltd.
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Current - Output (Max) :
- 450µA
- Efficiency :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- 6.8W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 6.30" L x 3.94" W x 1.50" H (160.0mm x 100.0mm x 38.0mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input (Max) :
- 25.2V
- Voltage - Input (Min) :
- 22.8V