DTJ1548S15
- Артикул производителя:
- DTJ1548S15
- Производитель/Бренд:
- XP Power
- Краткое описание:
- DC/DC CONVERTER 15V 15W
- Производитель :
- XP Power
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CB, UL
- Current - Output (Max) :
- 1A
- Efficiency :
- 87%
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 15W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 3.00" L x 1.24" W x 0.77" H (76.2mm x 31.4mm x 19.4mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V