CQB100W-110S48-CMFC
- Артикул производителя:
- CQB100W-110S48-CMFC
- Краткое описание:
- DC/DC CONVERTER 48V 101W
- Current - Output (Max) :
- 2.1A
- Efficiency :
- 89.5%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Power (Watts) :
- 101W
- Size / Dimension :
- 4.60" L x 2.40" W x 1.26" H (116.8mm x 61.0mm x 32.0mm)
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input (Max) :
- 160V
- Voltage - Input (Min) :
- 43V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 48V