CQB100W-110S12-CMFD
- Артикул производителя:
- CQB100W-110S12-CMFD
- Краткое описание:
- DC/DC CONVERTER 12V 101W
- Current - Output (Max) :
- 8.4A
- Efficiency :
- 91%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Power (Watts) :
- 101W
- Size / Dimension :
- 4.60" L x 2.49" W x 1.35" H (116.8mm x 63.4mm x 34.2mm)
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input (Max) :
- 160V
- Voltage - Input (Min) :
- 43V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V