DTE6048S12
- Артикул производителя:
- DTE6048S12
- Краткое описание:
- DC/DC CONVERTER 12V 60W
- Current - Output (Max) :
- 5A
- Efficiency :
- 92%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 60W
- Size / Dimension :
- 4.41" L x 2.67" W x 1.50" H (112.0mm x 67.8mm x 38.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 12V