DT036A-075-U-8
- Артикул производителя:
- DT036A-075-U-8
- Производитель/Бренд:
- AUTEC POWER SYSTEMS
- Краткое описание:
- Desktop, Industrial Grade, 30W O
- Производитель :
- AUTEC POWER SYSTEMS
- Категория товара :
- AC DC Desktop, Wall Adapters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Cord Length :
- Current - Output (Max) :
- 4A
- Efficiency :
- Level VI
- Features :
- Form :
- Desktop
- Input Connector :
- Input Type :
- No Load Power Consumption :
- Operating Temperature :
- Output Connector :
- Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D.
- Polarization :
- Power (Watts) :
- 30 W
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Region Utilized :
- Size / Dimension :
- Standard Number :
- Voltage - Input :
- 100 ~ 240 VAC
- Voltage - Output :
- 7.5V