PWH-87WUSBC-MAG3T
- Артикул производителя:
- PWH-87WUSBC-MAG3T
- Производитель/Бренд:
- Powerwarehouse
- Краткое описание:
- AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 87W
- Производитель :
- Powerwarehouse
- Категория товара :
- AC DC Desktop, Wall Adapters
- Applications :
- Approval Agency :
- Cord Length :
- Current - Output (Max) :
- 2.4A
- Efficiency :
- Features :
- Form :
- Wall Mount
- Input Connector :
- Input Type :
- Fixed Blade
- No Load Power Consumption :
- Operating Temperature :
- Output Connector :
- USB C
- Polarization :
- Power (Watts) :
- 87 W
- Product Status :
- Active
- Region Utilized :
- Size / Dimension :
- Standard Number :
- Voltage - Input :
- 100 ~ 240 VAC
- Voltage - Output :
- 5V