AMA36BU1-120250Y
- Артикул производителя:
- AMA36BU1-120250Y
- Производитель/Бренд:
- aimtec
- Краткое описание:
- AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W
- Производитель :
- aimtec
- Категория товара :
- AC DC Desktop, Wall Adapters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, UL
- Cord Length :
- 60.2" (1.50m)
- Current - Output (Max) :
- 2.5A
- Efficiency :
- Level VI
- Features :
- Form :
- Wall Mount (Class II)
- Input Connector :
- Input Type :
- Fixed Blade
- No Load Power Consumption :
- 100mW (Max)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Output Connector :
- USB Micro
- Polarization :
- Power (Watts) :
- 30 W
- Product Status :
- Active
- Region Utilized :
- United Kingdom
- Size / Dimension :
- Standard Number :
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 12V