PSAW65I-13-B1
- Артикул производителя:
- PSAW65I-13-B1
- Производитель/Бренд:
- TT Electronics/Power Partners Inc.
- Краткое описание:
- AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 65W
- Производитель :
- Категория товара :
- AC DC Desktop, Wall Adapters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CB, CCC, CE, cULus, FCC, PSE
- Cord Length :
- 47" (1.20m)
- Current - Output (Max) :
- 4.33A
- Efficiency :
- Level VI
- Features :
- Form :
- Wall Mount (Class II)
- Input Connector :
- NEMA 1-15P
- Input Type :
- Fixed Blade
- No Load Power Consumption :
- 210mW
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 60°C
- Output Connector :
- Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
- Polarization :
- Power (Watts) :
- 65 W
- Product Status :
- Active
- Region Utilized :
- North America
- Size / Dimension :
- 4.62" L x 1.98" W x 1.40" H (117.3mm x 50.3mm x 35.6mm)
- Standard Number :
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 15V