DT150PW480D
- Артикул производителя:
- DT150PW480D
- Краткое описание:
- AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 150W
- Cord Length :
- 41.34" (1.05m)
- Current - Output (Max) :
- 3.13A
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 60°C
- Output Connector :
- Power DIN, 4 Pin
- Polarization :
- Power (Watts) :
- 150 W
- Size / Dimension :
- 6.70" L x 3.35" W x 1.73" H (170.0mm x 85.0mm x 44.0mm)
- Standard Number :
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 48V