DTM65PW120D
- Артикул производителя:
- DTM65PW120D
- Производитель/Бренд:
- TDK-Lambda Americas Inc
- Краткое описание:
- AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
- Производитель :
- TDK-Lambda Americas Inc
- Категория товара :
- AC DC Desktop, Wall Adapters
- Applications :
- Medical
- Approval Agency :
- Cord Length :
- 59" (1.50m)
- Current - Output (Max) :
- 5A
- Efficiency :
- Level VI
- Features :
- Form :
- Desktop (Class I)
- Input Connector :
- IEC 320-C14
- Input Type :
- Cord (Sold Separately)
- No Load Power Consumption :
- 150mW (Max)
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 60°C
- Output Connector :
- Power DIN, 4 Pin
- Polarization :
- Power (Watts) :
- 60 W
- Product Status :
- Active
- Region Utilized :
- International
- Size / Dimension :
- 5.20" L x 2.71" W x 1.57" H (132.0mm x 69.0mm x 40.0mm)
- Standard Number :
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 12V