FSP120-AWAN3
- Артикул производителя:
- FSP120-AWAN3
- Краткое описание:
- AC/DC DESKTOP ADAPTER 54V 120W
- Категория товара :
- AC DC Desktop, Wall Adapters
- Approval Agency :
- CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV, VCCI
- Cord Length :
- 59" (1.50m)
- Current - Output (Max) :
- 2.22A
- Efficiency :
- Level VI, CoC Tier 2
- Features :
- Form :
- Desktop (Class I)
- Input Connector :
- IEC 320-C6
- Input Type :
- Cord (Sold Separately)
- No Load Power Consumption :
- 500mW (Max)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Output Connector :
- Power DIN, 4 Pin
- Polarization :
- Positive Center
- Power (Watts) :
- 120 W
- Product Status :
- Active
- Region Utilized :
- International
- Size / Dimension :
- 5.96" L x 2.98" W x 1.00" H (151.3mm x 75.6mm x 25.4mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 54V