15DYS818-180100W-K
- Артикул производителя:
- 15DYS818-180100W-K
- Производитель/Бренд:
- Ideal Power Ltd.
- Краткое описание:
- AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 18W
- Производитель :
- Ideal Power Ltd.
- Категория товара :
- AC DC Desktop, Wall Adapters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, GS, SAA, UL
- Cord Length :
- 59" (1.50m)
- Current - Output (Max) :
- 1A
- Efficiency :
- 85%
- Features :
- Form :
- Wall Mount (Class II)
- Input Connector :
- Multi-Blade (Included)
- Input Type :
- Multi-Blade (Included)
- No Load Power Consumption :
- 100mW (Max)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Output Connector :
- Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
- Polarization :
- Positive Center
- Power (Watts) :
- 18 W
- Product Status :
- Active
- Region Utilized :
- International
- Size / Dimension :
- 2.58" L x 1.71" W x 1.43" H (65.5mm x 43.5mm x 36.2mm)
- Standard Number :
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 18V