ICM30-240
- Артикул производителя:
- ICM30-240
- Производитель/Бренд:
- Tri-Mag, LLC
- Краткое описание:
- AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W
- Производитель :
- Tri-Mag, LLC
- Категория товара :
- AC DC Desktop, Wall Adapters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- cUL, FCC, UL
- Cord Length :
- 59" (1.50m)
- Current - Output (Max) :
- 1.25A
- Efficiency :
- Level VI
- Features :
- Form :
- Wall Mount (Class II)
- Input Connector :
- NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately)
- Input Type :
- Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately)
- No Load Power Consumption :
- 100mW (Max)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Output Connector :
- Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
- Polarization :
- Positive Center
- Power (Watts) :
- 30 W
- Product Status :
- Active
- Region Utilized :
- International
- Size / Dimension :
- 2.84" L x 1.70" W x 1.20" H (72.1mm x 43.2mm x 30.5mm)
- Standard Number :
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 24V