15DYS818-050300W-2
- Артикул производителя:
- 15DYS818-050300W-2
- Производитель/Бренд:
- Ideal Power Ltd.
- Краткое описание:
- AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W
- Производитель :
- Ideal Power Ltd.
- Категория товара :
- AC DC Desktop, Wall Adapters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, TUV
- Cord Length :
- Current - Output (Max) :
- 3A
- Efficiency :
- Level VI
- Features :
- Form :
- Wall Mount (Class II)
- Input Connector :
- CEE 7/16
- Input Type :
- Fixed Blade
- No Load Power Consumption :
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 45°C
- Output Connector :
- Polarization :
- Power (Watts) :
- 15 W
- Product Status :
- Active
- Region Utilized :
- Europe
- Size / Dimension :
- 2.66" L x 1.79" W x 1.10" H (67.5mm x 45.5mm x 28.0mm)
- Standard Number :
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 5V