GST60A15-P1J
- Артикул производителя:
- GST60A15-P1J
- Краткое описание:
- AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W
- Cord Length :
- 39.4" (1.00m)
- Current - Output (Max) :
- 4A
- No Load Power Consumption :
- 75mW (Max)
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 70°C
- Output Connector :
- Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
- Power (Watts) :
- 60 W
- Size / Dimension :
- 4.92" L x 1.97" W x 1.24" H (125.0mm x 50.0mm x 31.5mm)
- Standard Number :
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 15V