GST25A12-P1J
- Артикул производителя:
- GST25A12-P1J
- Производитель/Бренд:
- MEAN WELL USA Inc.
- Краткое описание:
- AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 25W
- Производитель :
- MEAN WELL USA Inc.
- Категория товара :
- AC DC Desktop, Wall Adapters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM
- Cord Length :
- 39.4" (1.00m)
- Current - Output (Max) :
- 2.08A
- Efficiency :
- Level VI
- Features :
- Form :
- Desktop (Class I)
- Input Connector :
- IEC 320-C14
- Input Type :
- Cord (Sold Separately)
- No Load Power Consumption :
- 75mW (Max)
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 70°C
- Output Connector :
- Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
- Polarization :
- Positive Center
- Power (Watts) :
- 25 W
- Product Status :
- Active
- Region Utilized :
- International
- Size / Dimension :
- 3.66" L x 2.13" W x 1.42" H (93.0mm x 54.0mm x 36.0mm)
- Standard Number :
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 12V