DTM300PW240D2
- Артикул производителя:
- DTM300PW240D2
- Производитель/Бренд:
- TDK-Lambda Americas Inc
- Краткое описание:
- AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 300W
- Производитель :
- TDK-Lambda Americas Inc
- Категория товара :
- AC DC Desktop, Wall Adapters
- Applications :
- ITE (Commercial), Medical
- Approval Agency :
- CE
- Cord Length :
- 31.5" (0.8m)
- Current - Output (Max) :
- 12.5A
- Efficiency :
- Level VI
- Features :
- Form :
- Desktop (Class II)
- Input Connector :
- IEC 320-C18
- Input Type :
- Cord (Sold Separately)
- No Load Power Consumption :
- 500mW (Max)
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 60°C
- Output Connector :
- DIN, 10 Pin
- Polarization :
- Power (Watts) :
- 300 W
- Product Status :
- Active
- Region Utilized :
- International
- Size / Dimension :
- 8.74" L x 4.41" W x 1.77" H (222.0mm x 112.0mm x 45.0mm)
- Standard Number :
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 24V