APS-BP6000-18001-T
- Артикул производителя:
- APS-BP6000-18001-T
- Current - Output 1 :
- 12.5 A
- Efficiency :
- 94%
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 10000W
- Size / Dimension :
- 11.50" L x 8.00" W x 1.58" H (292.1mm x 203.2mm x 40.1mm)
- Voltage - Input :
- 180 ~ 520VAC, 800V ~ 1kV
- Voltage - Isolation :
- 8 kV
- Voltage - Output 1 :
- 800V