SLPX222M063A3P3
- Артикул производителя:
- SLPX222M063A3P3
- Краткое описание:
- CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
- Capacitance :
- 2200 µF
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 181mOhm @ 120Hz
- Height - Seated (Max) :
- 1.181" (30.00mm)
- Impedance :
- Lead Spacing :
- 0.394" (10.00mm)
- Lifetime @ Temp. :
- 3000 Hrs @ 85°C
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Polarization :
- Polar
- Ripple Current @ High Frequency :
- 2.94 A @ 20 kHz
- Ripple Current @ Low Frequency :
- 2.35 A @ 120 Hz
- Size / Dimension :
- 0.866" Dia (22.00mm)
- Surface Mount Land Size :
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Rated :
- 63 V