94SVP687X0004F8
- Артикул производителя:
- 94SVP687X0004F8
- Производитель/Бренд:
- Vishay Sprague
- Краткое описание:
- CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V SMD
- Производитель :
- Vishay Sprague
- Категория товара :
- Aluminum - Polymer Capacitors
- Applications :
- General Purpose
- Capacitance :
- 680 µF
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 25mOhm
- Features :
- Height - Seated (Max) :
- 0.315" (8.00mm)
- Impedance :
- Lead Spacing :
- Lifetime @ Temp. :
- 2000 Hrs @ 105°C
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Radial, Can - SMD
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Ripple Current @ High Frequency :
- 3.7 A @ 100 kHz
- Ripple Current @ Low Frequency :
- Size / Dimension :
- 0.394" Dia (10.00mm)
- Surface Mount Land Size :
- 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
- Tolerance :
- ±20%
- Type :
- Polymer
- Voltage - Rated :
- 4 V