BPF-360S0R7
- Артикул производителя:
- BPF-360S0R7
- Производитель/Бренд:
- Bellnix Co., Ltd.
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 360V 252W
- Производитель :
- Bellnix Co., Ltd.
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Current - Output 1 :
- 700 mA
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 96%
- Features :
- Remote On/Off, Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 252W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 3.94" L x 3.54" W x 1.38" H (100.0mm x 90.0mm x 35.0mm)
- Standard Number :
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 360V