UHD365-1002
- Артикул производителя:
- UHD365-1002
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 365W
- Current - Output 1 :
- 15.2 A
- Efficiency :
- 90%
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Power (Watts) :
- 365W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 5.00" L x 3.00" W x 1.22" H (127.0mm x 76.2mm x 31.0mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 5.656 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V