UHD365-1001
- Артикул производителя:
- UHD365-1001
- Производитель/Бренд:
- ERP Power, LLC
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 12V 365W
- Производитель :
- ERP Power, LLC
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial), Medical
- Approval Agency :
- cUL, UL, VDE
- Current - Output 1 :
- 30.4 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 90%
- Features :
- Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Power (Watts) :
- 365W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 5.00" L x 3.00" W x 1.22" H (127.0mm x 76.2mm x 31.0mm)
- Standard Number :
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 5.656 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V