HWB015S-05-R-C
- Артикул производителя:
- HWB015S-05-R-C
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 5V 15W
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Current - Output 1 :
- 3 A
- Efficiency :
- 70%
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 60°C
- Power (Watts) :
- 15W
- Size / Dimension :
- 4.33" L x 3.62" W x 1.38" H (110.0mm x 92.0mm x 35.0mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 5V