HWB015D-15-R
- Артикул производителя:
- HWB015D-15-R
- Производитель/Бренд:
- Sanken
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER +/-15V 15W
- Производитель :
- Sanken
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus, GS
- Current - Output 1 :
- 650 mA
- Current - Output 2 :
- 650 mA
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 75%
- Features :
- Load Sharing, Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 60°C
- Power (Watts) :
- 15W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 4.33" L x 3.62" W x 1.34" H (110.0mm x 92.0mm x 34.0mm)
- Standard Number :
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 15V