PSA160-210
- Артикул производителя:
- PSA160-210
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 12V 160W
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Current - Output 1 :
- 13.34 A
- Efficiency :
- 90%
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Power (Watts) :
- 160W
- Size / Dimension :
- 4.00" L x 2.00" W x 1.34" H (101.6mm x 50.8mm x 34.0mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V