PSA110-115
- Артикул производителя:
- PSA110-115
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 15V 110W
- Current - Output 1 :
- 7 A
- Efficiency :
- 70%
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- 110W
- Size / Dimension :
- 6.81" L x 3.70" W x 1.70" H (172.7mm x 93.5mm x 43.6mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 15V