PSA60-302
- Артикул производителя:
- PSA60-302
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 60W
- Approval Agency :
- CE, CSA, TUV, UR
- Current - Output 1 :
- 8 A
- Current - Output 2 :
- 1.8 A
- Current - Output 3 :
- 1.8 A
- Efficiency :
- 70%
- Number of Outputs :
- 3
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- 60W (80W Forced Air)
- Size / Dimension :
- 5.00" L x 3.00" W x 1.58" H (127.0mm x 76.2mm x 40.0mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 2.2 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V
- Voltage - Output 2 :
- 12V