PSA45-150
- Артикул производителя:
- PSA45-150
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 15V 45W
- Current - Output 1 :
- 4 A
- Efficiency :
- 70%
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- 45W (60W Forced Air)
- Size / Dimension :
- 5.00" L x 3.00" W x 1.20" H (127.0mm x 76.2mm x 30.0mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V